Britney Spears kendini tokatladı: Videosu var

Güvenlik kamerası görüntülerinde şarkıcının yanlışlıkla kendine vurduğu görülüyor. Polis davayı düşürdü

yaşadığım kötü deneyim Britney Spears akşam yemeğinde restoran Geçen Çarşamba Las Vegas’taki ARIA Oteli’nin yakalanması, gerçek bir medya kabusu olma tehdidi taşıyor. Aslında, bir video şunu gösterirdi: Yüzüne tokat attığı iddiası güvenlik tarafından yargılanan Victor Wembanyama Yıldız hiç olmadı. Bunun yerine şarkıcı olduğu anlaşılıyor rastgele bir araya geldi.

tokat özçekimi

Amerikan portalı TMZ’nin haberlerine göre, Britney Spears kafayı bulmaya çalıştı Victor Wembanyama ile bir selfie, San Antonio Spurs’ün yeni yıldızı, ancak bir güvenlik görevlisi – anlamış gibi görünüyordu – yanlışlıkla yüzüne yumruk attı. 2 metre boyunda ve 23 yetenekli Fransız oyuncu, San Antonio tarafından yeni seçildi ve NBA’in geleceğini şekillendirmeye hazırlanıyor. Olayın ardından Britney Spears, polise ihbar et. Daha sonra olayları kendi versiyonunu Instagram’da paylaştı: “Akşam yemeğine gitmek için otel lobimde beklerken bir sporcuyu tanıdım. Birkaç saat sonra başka bir otelin restoranında onu tekrar gördüm ve kararımı verdim.” Yanına gidip iltifat etmek istedim. Kulüpte çok fazla heyecan vardı, bu yüzden dikkatini çekmek için sırtına vurdum. Onu arkadan tuttuğumu söylediler biliyorum ama tutmadım, sadece sırtına dokundum. Güvenlik özür diledi Şarkıcı, onu tanımadıklarını ancak o zamandan beri tanıdıklarını iddia etti. hasar meydana geldi.

tokat atma videosu

A gözetim videosu Ancak son birkaç saat içinde ortaya çıkan bulgular onun Britney Spears olduğunu kanıtlayacaktı. yanlışlıkla vurmak eli Wembanyama’nın omzundan düştükten sonra kendi yüzüne. Sonuç olarak, Las Vegas polisi yürütülmeyeceklerini söyledi. diğer yasal adımlar Fransız oyuncuya karşı İkincisi, güvenliğin onlara sahip olduğunu söylüyor Herhangi bir nedenle durmamanız tavsiye edilir. Kalabalıktan kaçınmak için restorana doğru yürürken. Wembanyama, bir kişinin kendisini defalarca aradığını ve ardından onu arkadan yakaladığını söyledi. Omuzun istemsiz bir hareketibu nedenle bir savaş sebebi haline geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Sertaç Şanlı’dan Barcelona’ya veda mesajı! – En son basketbol haberleri
Next post Konyaspor’da ayrılık! Resmen Açıklandı – Konyaspor’dan son dakika haberi