Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, maçın ardından Zalgiris ile konuştu!Mücadeleyi değerlendirerek konuşmasına başlayan Okan Buruk, “Bugün deplasman maçı var. Sentetik sahada oynuyoruz. Burada soru işaretlerimiz vardı. Rakibimiz bu duruma daha alışmış bir takım, “Bu seviyede ve özellikle bu seviyede Şampiyonlar Ligi elemelerinde daha iyi olmamız gerekiyor. Takım savunmasında daha iyi oynamamız gerekiyordu.

“Bu maç bizim için önemli bir antrenmandı”


Okan Buruk, rakibin fizik olarak daha iyi hazırlandığını belirterek, “Hazır olup olmamaları burada oyuncuya bağlı. Bazı futbolcular hazır geldi. Bazı futbolcular hiçbir şey yapmadan geldi. Tabii ki, geç aşama oyuncularının savunma pozisyonu almamız için zamanları var. Burada özellikle bu alanda daha otomatik oynayan, birbirine alışan ve birlikte oynayan bir takım var. Bu konuda zaman zaman sıkıntılar yaşadık” dedi.


“BAKAMBU ANTRENMANLARINA İSTANBUL’DA DEVAM EDİYOR”


Yeni transfer Bakambu’nun durumuyla ilgili olarak Buruk, “Kadroya yazdık. Eğitimine İstanbul’da devam etmektedir. Umarım takımla antrenman yapar ve bir sonraki maçta kadroda yer alır.”


Geçen yıldan beri en kötü maç


“Savunma pozisyonlarımızda bir hata oldu. Victor, geçen yılki en kötü oyunlarından birini oynamış olabilir. Kimse hazır değil ama bu seviyede gelişmemiz gerekiyordu. Takım savunmamız daha iyi olmalıydı. Tam olarak yerleşmedik.


Angelino’nun krampı var. Ciddi bir şey değil.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Atletizm, Gianni Iapichino: “Henüz en iyi Larissa’yı görmediniz”
Next post Kerem Aktürkoğlu Galatasaray-Zalgiris maçı sonrası: Hedeflerimiz daha yüksek