Inter, Thuram'ın sırları: Piyasadaki değeri ne kadar?

Oyunlarını videodan izliyor, Nerazzurri tarzını benimsiyor, Lautaro ile mükemmel bir ikili oluşturuyor: Marcus böyle başladı

Davide Stoppini

Üç buçuk ayda sıfırdan 70'e: Marcus hızlı seyahat ediyor, bu çok güzel. Inter altını buldu ve şimdi onu neredeyse herkesten daha güzel ve zarif olan Prima della Scala gibi her maçta takıyor. Ve elbette değerli. Çünkü Thuram'ın değeri bugün zaten 70 milyon euro. Forvet, yaz aylarında Nerazzurri kulübüyle imzaladığı sözleşmeye 95 milyonluk bir madde eklenmesini istediğinde, bu rakam, en iyimser iyimserlerin gözü dışında, nesnel olarak tartışılmaz görünüyordu. Ve şu anda Inter'in teorik olarak piyasadaki cevheri için isteyebileceği şeyden o kadar da uzakta değiliz.

paradigma

Altın takılar elbette. Onu giymeden önce iki yıl boyunca onu takip eden ve ona kur yapan spor direktörü Piero Ausilio tarafından imzalandı. Ayrıca, Milan'ın pole pozisyonunu almış gibi göründüğü Haziran ayı sonunda son maaş artışıyla hızlanma için onay veren Beppe Marotta da imza attı. Geriye baktığında Marotta, Manchester'dan Juve'ye serbest oyuncu olarak gelen ve United'a 115 milyona satılan Paul Pogba'nın mükemmel serbest transfer darbesini hatırlayacaktır. Yani Thuram yurttaşının peşinden gidiyor. Çünkü saldırgan Pogba'ya benzetilebilir. Veya Onana'nın kendisine, yani kimlik kartıyla önceden geldiği için son teslim tarihine ulaşamayan oyunculara. Daha basit bir şekilde ifade etmek gerekirse: kahramanlar üst düzey bir teknik projeyle ve elbette yüksek maaş teklifiyle ikna edildi ve rekabetten uzaklaştırıldı. Thuram, Inter'in ulaşmak istediği şeyin mükemmel bir örneğidir: bir varlığın hem ticari hem de tamamen sportif açıdan her açıdan geliştirilmesi.

Ödemek

Şu ana kadar Marcus kendisini tamamen İnterizm'e kaptırdı ve kutlamalarında dünün büyük Nerazzurri oyuncularının yanı sıra bugünün takım arkadaşlarından da bahsetti. Mesela San Siro'daki güzel zamanlarından Mauro Icardi gibi ellerini kulaklarına götürdü ve Adriano gibi Napoli'de gömleğini çevirdi. Dimarco ile birlikte kanat oyuncusunun klasik kutlamasını da tekrarladı, ancak tüfeğe uzandığında Lukaku tarzı Lautaro küçük eliyle ona el salladı: belki de ThuLa'nın birbirini anlamadığı tek an buydu. Sevinç ve kutlamaların ötesinde, Fransız'ın etkisi tamamen teknik açıdan yıkıcıydı: Nerazzurri evindeki her seviyedeki herkesi etkileyen, çalışma sevgisinin ve detaylara gösterilen ilginin sonucu. Thuram, yanında oynayanları geliştirir. Sizi destekleyecek birkaç numara. Birincisi Marcus'un asistleri gibi 6:6, Serie A'da hiç kimse bir takım arkadaşını onun gibi gol atmaya zorlamadı. İkinci sayı ise kariyerine hiç bu kadar iyi bir başlangıç ​​yapmamış olan Lautaro'nun sezondaki golleri gibi 15:15. Ve tabii ki çoğu şey Arjantinli'nin kendisine bağlı ama Thuram'la birlikte oynama gerçeği ikincil bir avantaj değil. ThuLa şampiyonluk çiftidir. Ve altın Thuram, Inzaghi'nin ellerinde parlıyordu. Fransız, daha önce neredeyse hiç oynamadığı bir dizilişle kısa sürede tanıştı. Üstelik daha önce test edilmiş bir ekibin hareketlerini ezberlemişti.

videoya

Thuram iki forvette bir arada. Hem birinci hem de ikinci forvet, Lautaro'yu destekliyor ve aynı zamanda derinlik arıyor. Ancak derinlerde henüz tüm niteliklerini keşfetmemiştir. Belki de bu yüzden her maçtan sonra babası Lilian ile nerede iyi performans gösterdiğini ve nerede gelişmesi gerektiğini öğrenmek için konuşmayı seviyor. Inzaghi'nin sopasıyla da yaptığı bir pas. Appiano'ya göre Thuram, kulübün maç analistleri tarafından kendisine sağlanan videoları yutuyor: Bir sonraki maçta karşılaşacağı defans oyuncularını inceliyor ve son maçta ne yapacağını nasıl değerlendireceğini biliyor. Bu şekilde A Serisini hızla fethedersiniz. Bu, değerlemeyi hızla 70 milyona çıkarır. Bunu yaparak aynı zamanda ona güvenmeyen büyük kulüplerden de intikam alıyoruz: Bayern ve PSG ile olan bağlantı sadece bir tesadüf değil. Her şeyin tadını çıkarmak Inter için iyi bir şey.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post İşte Süper Lig'de son durum! 22. Hafta – Süper Lig'den son dakika haberleri ve fotoğraflar
Next post GALATASARAY TRANSFER HABERİ – Avrupa devine gidiyor! İşte Angelino'nun yeni takımı