Lotito: “Lazio sevgisi bozulmamış. Tişört için emeği geçenlere teşekkürler”

Bir başyazıda, patron Claudio Lotito, Biancoceleste’deki başkanlığının on dokuzuncu yıldönümü münasebetiyle konuştu.

Bir başyazıda patron Claudius Lotito Başkanlığının ondokuzuncu yılı münasebetiyle bir konuşma yapmak istedi. Lazio. Biancocelesti’nin zirvesindeki ilk günlerden Radu ve Milinkovic’e teşekkürlere kadar pek çok konuya dokunuldu.

Öncelikle hayatımda bu günün önemini hatırlayan herkese teşekkür etmek istiyorum. 19 yıl geçti ama şevk hiç eksik olmadı. Kulübün başına geçtiğim zamanı asla unutmayacağım: acil ihtiyaçların karşılanması gerekiyordu ve öncelik Lazio’nun futbol unutulmasını önlemekti. Adanmışlık, fedakarlık ve çalışmayla Lazio tarihine uygun bir boyut kazandırmayı başardık. Ve bu göreve adadığım her zaman, bugün hala bana eşlik ediyor: aynı şevkle, bağlılıkla dolu ve görevlerime adanmışlıkla dolu bir günlük rutinde.

İkinci sıradan geliyoruz, liyakatle kazandık, buna inanıyoruz ve günden güne gelişmek istiyoruz. Sonucu mümkün kılan tüm bileşenlere ve buna ulaşmanın yolunu teşekkür ederim. Ve bizimle ter, aidiyet ve mutlak profesyonellik döngüsünü sonlandıran Stefan Radu ve Sergej Milinkovic Savic gibi adamlar. Göreve başlamamı anan bu ayda, örnek bir bağlılık ve aidiyet içinde, tarihi figür Vincenzo D’Amico’yu kaybettik. Lazio’da bugün ve gelecekte, bu ilkelerden giderek uzaklaşan bir futbolda bu değerleri koruyoruz ve koruyacağız.

Kendimizi kanıtlamamız gereken dört yarışmaya katılacağız. Halihazırda ulaşılan hedefler, gelecek için bir sıçrama tahtası görevi görmelidir. Ve sadece birinci takımdan değil, aynı zamanda bu yıl en üst kategoriyi hak eden Lazio kadın ve erkek Primavera’dan da bahsediyorum. Tüm gençlik sektörüne göz kulak olacağız. Amaç, tüm bileşenlerin çabalarına kredi vermektir.

Üç yılın ardından Şampiyonlar Ligi’nin yeniden keşfedilmesi, bize kulüpler için en önemli Avrupa vitrinini ve aynı zamanda tutkularını takımla paylaşmayı hak eden halka açık çerçeveyi geri veriyor; lanetli COVID altında olan 2020 baskısında bir fırsattı. yapıldı, verilmedi.

Lazio’nun her zaman zirvede olması ve önceliklerle dolu bir yaz döneminde önümüze çıkan yolda büyüyen bir kulüp olabilmesi için çalışıyoruz. Ve seninkinin benimkiyle eşleştiğini bil.

Taraftarlar için son bir düşünce: Korkmayın, Lazio sevgisi bozulmamış, aslında son 19 yılda her yıl büyümüştür. Bugünün takımının etrafındaki atmosferi ve 26 Mayıs 2013’te Olimpico’daki son iç saha maçını düşünüyorum…

Her zaman söylediğimiz gibi, biz büyük bir aileyiz: başka bir yoğun sezon için hep birlikte ilerliyoruz“.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Trabzonspor’daki ayrılık resmen açıklandı! İşte Abdulkadir Parmak’ın yeni takımı
Next post Beşiktaş, Daniel Amartey transferini resmen açıkladı! – Beşiktaş’tan son haberler