Matteo Berrettini Montecarlo tenisine hazır ve Melissa Satta hakkında konuşuyor

Turnuva arifesinde çim sezonu karşısında yeniden başlamak zorunda kalan Romalı tenisçi: “Son birkaç yılda altı bin raund yaptılar ama ben her zamanki gibi aynı oyuncuyum”

Matteo Berrettini’yi bekleyen bir yeniden doğuş sezonu. Bir Terraieur olarak doğan kırmızı, daha sonra muhtemelen Wimbledon’da herkesin başarıyı beklediği sevilen ve tapılan çimlere, hızla çimlere atılmak için bir basamak taşı olabilir. 26 yaşındaki Roman, ilki 2018’de Gstaad’da finalde Bautista Agut’u yenerek, ardından 2019’da Budapeşte’de ve 2021’de Belgrad’da üç finalle olmak üzere toprak zeminde üç ATP turnuvası kazandı.

Monte Carlo Mücadelesi

Ancak öncelikle, Matteo’nun şimdiye kadar unuttuğu bir sezondan geri dönmesi gerekiyor: çok, çok fazla ilk tur mağlubiyeti, Phoenix’teki Challenger’da kendisinin sahadan “çıkarılmasını” istediği (kendisine karşı) kaçış “Indian Wells ve Miami’yi unutuyorum. Ve şimdi Red, yarın American Cressy ile karşılaşacağı Montecarlo’dan başlayarak her şeyin sıfırlandığı ve yeniden başladığı yer: çok, çok sinir bozucu oynayan bir rakip, ancak toprak zeminde bir zamanlar güvenli bir şekilde Berrettini olacaktı. Alexander Zverev’e karşı final oynadığı Madrid 2021’in “lüks” versiyonundan bile biraz daha kötü günler.

kap termometre

Matta prenslikte ne olacak? Her şeyi görmek ama yine de aynı hissetmek. 26 yaşındaki Romalı futbolcu, “Sanırım her zaman aynı oyuncuyum, aynı kişiyim ama kariyerimde farklı bir noktadayım ve şu anda olanlardan da öğreniyorum.” Sky Sport ile röportaj – In den Son yıllarda hep altı bine çıktım, çok oyun oynadım ve maalesef çok sakatlık yaşadım. Bu rutinin bedelini ödedim, olabildiğince çok oyun oynamak için çok emek verdim. Bu özellikle kalbime yakın bir turnuva, bir süre önce aynı hisleri hissedecek kadar kendime güveniyorum.”

Kapaklar ve Sattalar

Matteo ayrıca, kendisine birden fazla eleştiriye mal olan Melissa Satta ile olan ilişkisinin ilk kez olmadığını savundu: “Bu beni gülümsetiyor, bir yandan olumlu çünkü tenisin en önemli şeylerden biri olduğu anlamına geliyor. Katılan spor İtalya’ya aittir . Herkes bunun hakkında konuşuyor ve beni her yerde görüyor. Bağlılık hakkında bir cevap vermek benim için zor, bir ilişkinin işinizi yapmamanıza nasıl izin verebileceğini hayal edemiyorum ama insanlar konuşuyor – dedi Matteo – Herkesin her şeyi söyleyebildiği sosyal medya çağında yaşıyoruz, eğitim eksikliği gibi geliyor ama sonunda ben mutluyum, önemli olan bu.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Spor Toto Lig 1 32. hafta maç hakemleri belli oldu – TFF 1. Liga’dan son dakika haberleri
Next post GALATASARAY HABER: Okan Buruk Kayserispor Playset 11!