Milan: Kalulu, baldır sakatlığı. Pazar günü Napoli’den vazgeçin, şampiyonlar da tehlikede

Fransa U21’den erken dönüş yapan savunma oyuncusunun denemeleri sonrası Milan’a kötü haber. Panel bir hafta içinde tekrar gözden geçirilecek

Kalulus’un 21 yaş altı Fransa’dan İtalya’ya erken dönüşüne eşlik eden ‘vuruş’ terimi ona bir şekilde ılımlı – çok ılımlı – bir iyimserlik kazandırmıştı. Bununla birlikte, savunma oyuncusu sorunun boyutunu doğrulamak için testler yaptığında öldü: Rossoneri’nin sağlık ekibinin raporu, “sağ baldırın soleus kasında bir yaralanmadan” bahsediyor. Bir hafta içinde yeni enstrümantal kontroller yapılacak” dedi.

çekler

Sakatlık, Milanello’da kimsenin ağzından çıktığını görmek istemediği bir kelime, özellikle de bir baldır kası ile birlikte kullanıldığında. Bu durumda da kulübün basın açıklaması sakatlığın boyutu hakkında herhangi bir bilgi vermiyor, ancak bir sonraki soruşturmanın yakın gelecekte beklenmesi, sorunun boyutunun dramatik olmadığını gösteriyor. Bununla birlikte, onu Pazar akşamı Napoli’deki en iyi maçta sahneden açıkça uzaklaştırmak ve Şampiyonlar Ligi’nde Campania takımına karşı ikili karşılaşma karşısında alarmı – yüksek sesle – yükseltmek için yeterli. Kontrolleri yedi gün sonra beklemek ve üç haftalık bir ara verme hipotezi geçerli bir tahmindir ve çeyrek finallerde her iki rauntta da denk gelecek bir zamanlama olacaktır. Milli takımlarda sıklıkla olduğu gibi, mola Milanello için tatsız haberler getiriyor ve Pioli’yi temel bir defans oyuncusundan mahrum bırakıyor. İsveç teknik direktörünün Zlatan’ı ‘soru işareti’ olarak görmesine neden olan belirsiz bir rahatsızlığı konu alan Ibra ile ilgili de önümüzdeki saatlerde durum netleşecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Galatasaray taraftarını üzen ayrılık! Taraftarın sevgilisi gidiyor
Next post FENERBAHÇE HABER – Jorge Jesus’a bombalı saldırı! Brezilya milli takımından bahsetmişken…