Milan, pembe delikler ve bunları kapatmak için fikirler

Orta sahanın güçlendirilmesi gerekiyor (Reijnders ve Musah pratikte tanımlanmış meseleler), ardından bir başka öncelik Leao’nun ‘ikizini’ aramak: Pulisic ve Chukwueze defterdeki isimler. Gelecekte, Morata veya Scamacca’nın gelişi birçok sorunu çözecektir.

Michael Antonelli

Orta sahada birkaç adam, kanatta sürat ve yumruk gücü olan bir sağ kanat oyuncusu ve hücumun ağırlığına dayanabilen bir forvet. Transfer piyasası yazında Rossoneri’nin tartışması şu anda üç yönergeyi takip ediyor. Alanın üç alanı keşfedildiği ve takviye gerektirdiği için öncelik meselesi. Stefano Pioli, Diavolo’sunu sıfırdan yeniden düşünmek zorunda kalacak, ancak yeni Milan’ın nasıl görünebileceğine dair birkaç fikir var.

alanın ortasında

Furlani ve Moncada’nın yapması gereken ilk şey, Tonali’nin ayrılmasından ve Bennacer’in önümüzdeki sezonun yaklaşık yarısında (sakatlıktan kurtulma ile Afrika Uluslar Kupası arasında) açıklanacak olmasının ardından terk edilmiş veya neredeyse terk edilmiş olan orta sahayı güçlendirmek. Loftus-Cheek’in Chelsea’den gelmesiyle Milan’ın aklında iki profil daha var ve şimdiden her ikisiyle de anlaşmaya vardı: Az orta saha oyuncusu Tijjani Reijnders ve Valencia’dan gelebilecek sağlam bir orta saha oyuncusu Yunus Musah. Hollandalı, her iki aşamada da iyi olan ve sahayı iyi doldurabilen klasik, modern, çok yönlü bir oyuncu. Yasaklamadan yaptırıma, topa sahip olmayı yönetmeye kadar. Amerikalı, her şeyden önce bir “yok edici”, muhalefeti kırmak ve baştan başlamak için mükemmel. Geçen sezon ağırlıklı olarak sağ merkezde oynadı ve onunla birlikte orta saha oyuncusu madde ve denge açısından gol atacaktı. İkisi alternatif hedefler değildir ve birlikte birbirlerini tamamlayabilir ve Pioli’ye farklı çözümler sunabilirler. Geçen sezon eksik olan yarış devam etse bile.

sağ tarafta

Sağ kanat dizilişi, teknik direktöre Leao’nun “ikizini” vermeyi hedefliyor. Adam atlama yeteneğine sahip bir oyuncu ve hepsinden önemlisi, genellikle sola doğru eğilen bir manevraya öngörülemezlik katıyor. Saelemaekers, gerekirse yeni 10 numaranın yerini almak için karşı şeride yönlendirilmeye hazırken, sıcak isimler Christian Pulisic ve Samuel Chukwueze. Her iki durumda da, şeytan büyük anlaşmanın onayını aldı ve medyanın burada da gösterdiği gibi, el ele gidebilirler. Nijeryalı ile (AB üyesi olmayan bir noktayı dolduracak), sağ kanatta kuvvetle hız, top sürme ve patlayıcılık devreye girecekti. Amerikalı’nın ivme kazanmasıyla Milan’ın da başka bir ön cephe çözümü olacaktı (Kamada’yı düşünmeye devam ettiğimiz bir alan). Arka planda, Adama Traoré’nin şeytana yoğun bir kas ve güç sağlayacağı hipotezi.

önce

Furlani ve Moncada’nın saldırı fikri, İbrahimoviç’in toteminin yetimi, şu anda iki. İlk bakış İspanya’ya dönüyor ve Chelsea’deki deneyiminden sonra Madrid’den ayrılıp Giroud’a dönebilecek olan Alvaro Morata’nın ismine geliyor: Juve’de geçirdiği yıllar Serie A için güvenilirliğini test etti ve teknik olacak ve farklı çözüm manevraları getirecekti. Fransızlara kıyasla. Diğer bakış West Ham ve Gianluca Scamacca’nın evi olan İngiltere’de: Aylarca heyecan ve diz ameliyatı geçirdikten sonra, Mavi forvet yeniden başlamaya ve kendini iyileştirmeye hazır. Milan onu takip ediyor ama onun için Roma’dan güçlü bir rekabet var. Boulaye Dia ve Lois Openda’nın skeçleri, santrafor listesinin ikinci sırasına eklendi, farklı nedenlerle geçerli ve şu anda değerlendiriliyor. Yeni rotaya başlamak için Milan’ın önce geçmişin bıraktığı boşlukları doldurması gerekiyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post 💥ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ! 5 Temmuz 2023 Çarşamba Sayısal Loto Sonuçları
Next post Sertaç Şanlı’dan Barcelona’ya veda mesajı! – En son basketbol haberleri