NBA Playoffları, Fox Show ve Kings 2-0, sonuçlar

Sacramento, Golden State’i yeterince köreltmeden sersemletmeye devam ediyor. Philadelphia cansız Embiid ile de sorunsuz

Brooklyn’i Philadelphia yönetirken, Kuzey Kaliforniya derbisinde Warriors’la 2-0 önde giden Kings için kırmızı çemberden bir performans daha.

Kings and Warriors, Sacramento’yu evine götüren ve dördüncü periyotta büyük bir olgunluk gösteren başka bir yoğun ve muhteşem mücadeleyi canlandırıyor. Kings, NBA’e ve normal sezon sonuçlarına rağmen onları Warriors’la karşılaşmada zayıf gören herkese açık bir mesaj gönderiyor. Çok fazla top kaybıyla (her tarafta dokuz top kaybı) olan bir ilk çeyreğin ardından, ikinci yarıda Sacramento uzaktan ivme kazanırken oyun hareketlenir. Monk çevreden üretir, Sabonis sesini boyalı alanda duyurur ve Krallar, +13’e dokunarak bile operasyonların kontrolünü ele geçirir. Splash Brothers ilk yarının sonlarında sınırlı hasar verdi ve savunan şampiyon dinlenmeye altı boy geç girdi.Üçüncü çeyrek, tarihsel olarak Warriors’ın ayrıcalığıydı, ancak bu krallar ciddi, tüm NBA’in bunu kabul etmesinin zamanı geldi ve hatta Sacramento’da çok sık görülmeyen iyi savunma flaşlarıyla, Golden State saldırısının esintilerini koruyorlar. Wiggins sesini duyuruyor, ancak Warriors her zamanki hücum ritmine devam edemiyor ve ev sahibi takımın son yarıyı sekizden önce açmasına izin veriyor. Dördüncü saat gerçekten eğlenceli. Her şeyden biraz olur. Golden State, Curry’nin basketleriyle tekrar yoluna girdi, ancak sirenden yedi dakika sonra oyun yön değiştirmeye hazır göründüğünde, Green bir Sabonis’i tekmelemeye karar verir ve oyundan atılır. Looney’ye karşı aldığı beş faul düşünüldüğünde Golden State için büyük bir sorun. Ancak hüküm süren şampiyonlar karakterlerini gösteriyor ve Payton II’deki üçlü ile skoru bile yapıyorlar. Sacramento, bu sezon gerçekten önemli olduğunda son derece güvenilir olan bir Fox’un gösterişine güvenerek çökmüyor. Eski Barnes’tan sepetler ve Mitchell’den çok güçlü bir üçlü de geliyor ve kişiliğiyle Kings, oyunun en zor anında hüküm süren şampiyonları nakavt etmek için 10-2’lik bir seriye giriyor.

ayin Fox 24 (8/13, 2/10, 2/2 tl), Sabonis 24 (8/12, 8/12 tl), Monk 18. Ribaund: Sabonis 9. Asist: Fox 9

Altın devletCurry 28 (6/8, 3/13, 7/8 tl), Wiggins 22, Thompson 21. Ribaund: Looney 7. Asist: Curry 6

Ayrıca 2. yarışta Philadelphia tam üstünlüğünü gösteriyor ve filelerden kurtuluyor. Düzensiz bir ilk yarının ardından, 76ers üçüncü çeyrekte hızlandı ve Embiid’den baskın bir hücum olmasa bile operasyonun kontrolünü ele geçirdi. Golsüz bir maçta, mükemmel bir Johnson liderliğindeki ve hatta Embiid’i “posterize” etmesine izin veren New York takımı, üçüncü periyodun başında +7’ye ulaşır, ancak ev sahibi konsantrasyon seviyesini artırmaya ve oyun değişikliklerine karar verir. radikal olarak. Uzaktan Maxey (33 sayı) acımasız hale geliyor, Brooklyn hücumda çok fazla ribaund alıyor ve birkaç dakika içinde 76ers oyunu yönlendiren 20-4’lük bir seri yayınladı. Embiid (20 sayı ve 19 ribaund) Phila’nın bir şuta ihtiyacı olduğunda mevcudiyetiyle karşılık verirken, Brooklyn hücumda kekeliyor ve 76ers’ın ev sahibi takımına olan güven katlanarak artıyor. Bridges ve Johnson’dan gelen flaşlar yeterli değil, New Yorklular golcüler listesine puan eklemeyi çok zor buluyor ve 76ers’ın şaşırtıcı bir Harden’a (3/13 sahadan) rağmen güvenli bir mesafeye gitmesine izin veriyor ancak o zamana kadar 1’54” gitmek için her zamanki Maxey tarafından imzalanan üçlü +11’li hesapları kapatın.

PhiladelphiaMaxey 33 (7/10, 6/13, 1/3 Tl), Embiid, Harris 20. Ribaund: Embiid 19. Asist: Harden, Embiid 7

BrooklynJohnson 28 (6/8, 5/11, 1/2 Tl), Bridges 21, Dinwiddie 12. Ribaund: Finney-Smith 7. Asist: Bridges 7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Alanyaspor – Galatasaray maçı VAR belli oldu! – Galatasaray’dan son dakika haberleri
Aston Villa 0-1 Chelsea Next post Aston Villa 0-1 Chelsea: ‘Blues, Treble umutlarını rotasında tutmak için kazanmanın yolunu buluyor’