Sampdoria ve Andrea Radrizzani kulübü satın almak için Cenova’ya gidiyor

İngiliz kulübünün sahibi, Sampdoria yönetim kurulu üyesi Alberto Bosco ile görüşmek için sabah geldi. Girişimci, “Parmaklarınızı çapraz tutun,” dedi

Bunun belirleyici hamle olup olmadığı henüz belirlenmedi, ancak Andrea Radrizzani ciddi: Leeds’in sahibi Sampdoria’yı istiyor. Ortağı Matteo Manfredi de bunu doğrulamış ve Sampdoria’nın kasasını geri alma planından uzun uzun bahsetmişti. Bugün sabah saatlerinde Bogliasco’daki Sampdoria spor merkezine bizzat gelen Radrizzani’ydi ve kulübün satın alınmasını müzakere etmek üzere yönetim kurulu üyesi SEKABET tarafından karşılandı. Sky Sport tarafından durdurulan Radrizzani, “Umarım iyi niyetle hareket ederiz,” diye yanıtladı.

Sampdoria operasyonu

Sampdoria’nın küme düştükten kısa bir süre sonra iflas etmesini engelleyebilecek, asla gerçekten sorgulanmayan ani bir hızlanma. Radrizzani planına göre, alacaklı bankalarla çoktan anlaşma yapılmış olacak ve ardından mali ve sportif plan da Sampdoria’yı yeniden gün ışığına çıkarmaya başlayacaktı. Arka planda uzun süredir Sampdoria ile ilgilenen ve şimdiden kulübü devralmak için çeşitli tekliflerde bulunan Alessandro Barnaba’nın eski başkanı Edoardo Garrone’nin de desteği var. Ama şimdi atış Radrizzani’den geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Trabzonspor Fatih Karagümrük Maçı CANLI – Trabzonspor son dakika haberleri
Next post Rıza Çalımbay, Fenerbahçe Sivasspor maçı öncesi: Finalde kalmak istiyoruz