Şampiyonlar Ligi Inter-Manchester City, San Siro’da büyük ekran

İlk turuncu halkada 400 m geniş ekran kurulacak; Hayranlar, yeşil ve mavinin yan “dilimlerinde”, aynı zamanda çimenlikte üç kırmızı sektörde hareket edebilirler. 10 ila 20 Euro arası fiyatlar

San Siro, Cumartesi günü Manchester City ile Şampiyonlar Ligi’nin 10. finalini oynayacak. Şimdi resmi oldu. Inter taraftarları, Guardiola’nın Meazza’daki dizilişiyle hem sahada hem de tribünlerde mücadeleyi deneyimleyebilir. Kulübün, taraftarlarını bu tarihi mücadelenin giderek daha fazla parçası hissettirmeye karar verdiği olağanüstü bir açılış olacak.

büyük ekran

İlk turuncu halkaya 400 metrekareden büyük dev ekran monte edilerek yarış sonrası taraftarlara eşsiz bir deneyim yaşatılacak. İki finalistin her birine tahsis edilen 19.000 kupon sayesinde İstanbul’a uçamayan taraftarlarıyla buluşmak için bunu resmi bir duyuru ile ileten Nerazzurri kulübü oldu.

Vivaticket’teki biletler

Meazza’daki City-Inter deneyimi için biletler salı gününden itibaren vivaticket.com’da mevcut. Seyirciler çimlerin yanı sıra kırmızı, yeşil ve mavi alanlarda oturabilirler. İlk yüzük ve parter 20 Euro, ikinci yüzük 14 Euro ve üçüncü yüzük 10 Euro’ya alınabiliyor. Kapılar saat 19.00’da açılacak ve maç öncesi, kulübün resmi radyo istasyonu Radio 105’te eğlence ile hareketlenecek. Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaki maç öncesinde San Siro’ya heyecan getiren Türk başkentinden bağlantılar ve görüntülerle Milano ve İstanbul arasında doğrudan bir bağlantı da olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Maç Türkiye – Sırbistan CANLI İZLE | Voleybol Uluslar Ligi – Son Voleybol Haberleri
Next post Fenerbahçe Beko 108-66 Anadolu Efes MAÇ SONUCU – ÖZET – Basketbol Haberleri