Sensi’nin eşi Hakimi-Abouk araya giriyor: “Para gelip de kurnazlıktan mı söz ediliyor?”

Giulia Amodio, Faslı’nın servetini annesinin adına yatıran eski eşinin yanında yer aldı. PSG oyuncusu, Inter’de eşiyle birlikte bir Scudetto kazandı.

kocaları oynadı internette geçmişte. Julia Amodioarkadaşı Stefan Sensi – Nerazzurri’den Monza’ya kiralık orta saha oyuncusu – kenara çekildi Hiba Abukşimdi eski eşi hakimi, şimdi PSG’de ama eski Inter oyuncusu. Faslıya genç bir kadın tarafından tecavüz iddialarının ortaya çıkmasından önce bile oyuncu, Paris kulübü için bek beki olan eşinden boşanma davası açtı. Geçtiğimiz günlerde ayrılık sebebi olarak servetinin yarısını futbolcudan istediği öğrenildi ve sürpriz bir şekilde her şeyi annesinin adına buldu.

Dedikodu ve eğlence sitesi Whoopse, futbolcunun serveti annesinin adına yatırma kararıyla ilgili “Hiba Abouk’un doğrulanması halinde kesinlikle hoşlanmayacağı bir kurnazlıktan” söz edilen haber hakkında bu saatlerde konuştu. Bu kelimelere odaklananların yorumu Julia AmodioHiba’yı kararlılıkla savunan Sensi’nin eşi: “Bu kadar cehaleti görmek ne kadar utanç verici… Bir kadın, çocuğunun doğumundan kısa bir süre sonra, hatta tecavüzden sonra başka birine ihanete uğruyor ve ona bir avro vermemek için parayı örtbas etme hilesini alkışlıyorsunuz? Ama tekrar düşün”. Bu, davanın tartışıldığı Instagram sayfasına yapılan yorumdur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Şeyda Nur Çiçek, Gençler Avrupa Judo Kupası’nda gümüş madalya kazandı!
Next post Alanyaspor – Galatasaray maçı VAR belli oldu! – Galatasaray’dan son dakika haberleri