TRABZONSPOR HABER – Ahmet Ağaoğlu’ndan Açıklama! Başkanlığa aday olacak mı?Trabzonspor kulüp başkanlığından istifa eden Ahmet Ağaoğlu, bu ay yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’da aday olup olmayacağına ilişkin açıklamalarda bulundu.


Yaptığı açıklamalarda bordo camiasına seslenen Ağaoğlu, şunları söyledi: “Telefonlarınız ve desteğiniz için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum, ancak yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’da bir daha ayakta duramayacağım için üzüntümü belirtmek isterim.” isminde.


“Değerli Trabzonsporlular, geçtiğimiz günlerde Trabzonspor Yönetim Kurulu’nun olağanüstü seçim kararı aldığını ve bu kararın ardından başkanlıktan istifa ettiğimi kamuoyuna duyurmuştum.” Ağaoğlu, “Destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. görevimin devamında bana telefonla olduğu kadar sosyal medya üzerinden de. Hizmet ettiğim beş yılda birlikte büyük başarılara imza attık. Kazandığımız dört kupada da her zaman söylediğim gibi en büyük pay sahibi sizsiniz. Camiamıza yaşattığınız büyük mutluluk için siz büyük Trabzonspor taraftarlarına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” yapılan açıklamalar.


Ağaoğlu, hayranlarına kendisini tekrar aday olması için çağırdıkları için teşekkür etti. “Vermiş olduğunuz destek için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum, ancak önümüzdeki Olağanüstü Genel Kurul’da bir daha ayakta duramayacağım için üzüntümü belirtmek isterim. Bu kararı anlayışla kabul ettiğiniz düşüncesiyle hepinize bir kez daha yürekten teşekkürlerimi ve selamlarımı sunuyorum. Sonuna kadar unutmayacağım, hepinizden Allah razı olsun, hakkınızı helal edin.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next post GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ: Flaş Transfer İddiası! Plan B, Mauro Icardi olmadan bitti