F.Bahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal: Buradan lider olarak dönmek istiyoruzTemsilcimiz F.Bahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi 4. haftasında yarın Ludogorets’i konuk edecek.


F.Bahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ve Portekizli oyuncu Miguel Crespo, maç öncesinde açıklamalarda bulundu.


İŞTE İSMAİL KARTAL VE CRESPO’NUN AÇIKLAMALARI:


CRESPO: Kazanmaya geldik


Yarınki maçın zorlu geçmesini bekliyoruz. Güçlü bir takıma karşı oynayacağız. Çok fazla baskı yapacaklarını düşünüyoruz. Bizim için en önemli şey kendi oyunumuza konsantre olup yarınki maçta 3 puan almamız. Bu yüzden buraya geldik.


“HERKES ELİNDEN GELENİ YAPACAK”


“Ne yazık ki bu bölgede çok sayıda sakat oyuncumuz vardı. Ama bizim için en önemlisi bu alanda oynayan herkesin, ister ben ister başkası olsun, elinden gelenin en iyisini yapmasıdır. Bence en önemli şey bu.”


“Biz de gençtik”


Gençler için güzel fırsatlar var. Zaten bizimle antrenman yapıyorsunuz. Oynarken ellerinden geleni yapacaklar. Buna hiç şüphem yok. Biz de genç oyunculardık ve tecrübeli oyuncuların tecrübelerinden faydalandık. Artık onlara yardım etmeliyiz. Fırsat ortaya çıktığında mümkün olan en iyi şekilde karşılık vereceklerdir.”


Tecrübeli teknik adam İsmail Kartal’ın açıklamaları şöyle:


“Analizimizi iyi yaptık”


“Bu maçta ne yaptığımızı, neleri daha iyi yapabileceğimizi analiz ettik. Bu tarafa geldik. Ludogorets iyi bir takım. Bir maç kaçırdılar ama bu maçı kazanırlarsa ligin zirvesine çıkacaklarını biliyoruz. Son 12 yıldır liglerinin şampiyonu olan bir takımlar. Ama biz F.Bahçe olarak lige çok iyi başladık. Konferans Ligi’nde lideriz, bunu devam ettirip lider olarak ortaya çıkmak istiyoruz.


“YARIN MAÇ HER İKİ TAKIM İÇİN ZOR OLACAK”


“Yarınki maç her iki takım için de zor görünüyor. Yarınki maçı onlar kazanmak istiyor, biz de kazanmak istiyoruz. Her iki takıma da başarılar diliyorum.”


“JAYDEN OOSTWEDOLDE’UN YANINDA KİM OYNAYACAK?”


“İsmail Kartal: “Gerçekten futbolda bir teknik direktörün isteyeceği, düşüneceği en son şey bizim başımıza geldi.” Kimsenin başına gelmesini istemiyorum. Bu bizim umurumuzda değil. Sezon başında da söyledim; sahaya çıkan her oyuncu bizim en değerli oyuncumuzdur. Yarın bayrağı alıp sahaya çıkacak oyuncu bizim en önemli ve değerli oyuncumuz olacaktır.


“DJIKU, FRED VE BECAO’NUN MEVCUT DURUMU NE?”


“İsmail Kartal: “Sakatlıkların bir an önce bitmesini umuyoruz, sağlık birimimiz yoğun bir şekilde çalışıyor.” Yaralanmalarla ilgili bir şey söylemem doğru değil. Bazıları Adana Demirspor maçına çıkabilir. Bazıları milli takım tatiline kadar dayanabilir. Şu anda hiçbir şey kesin değil.


“Elimizdeki kadroyu en iyi şekilde değerlendireceğiz”


Yarınki maçta elimizdeki kadroyu en iyi şekilde kullanacağız. “Yarınki maçımızı iyi bitirelim, sonra da Adana Demirspor maçına konsantre olacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Cardinale-Ibra, ikinci “tur” başlıyor: İkili bir otelde buluşuyor
Next post Kayak Dünya Kupası, Cervinia’daki ilk iniş testi, sonuçlar