Fedez, oğlu Leone'den nefret edenleri kınadı: Milan-Frosinone'den sonra ölüm tehditleri

Küçük Leone, Hernandez'e sahada eşlik etmişti ve sosyal medyada saldırıya uğradı: babası polis karakolunda. Bugün daha iğrenç bir haber daha

Harekete geçme vaadinden gerçeklere kadar. Fedez, Milan-Frosinone maçı öncesi oyunculara eşlik eden çocuklardan biri olan oğlu Leone'ye yönelik sosyal medyada (tehdit boyutuna varan) utanç verici nefret mesajlarının ardından harekete geçti ve özellikle şikayette bulunmak için polise başvurdu. Rapçi'nin oğlunun da kendisine sahada eşlik ettiği bildirildi.

Fedez ise Lombardiya Posta ve Haberleşme Polisi Siber Güvenlik Operasyon Merkezi'nde açılan dosyanın fotoğrafını ilgili şikayetle birlikte yayınladı ve ardından Instagram'da şunu yazdı: “Bunu beğenen bir hayran grubunun var olduğunun tamamen farkındayım” Pankreas kanseri olacağım ve ölmemi dileyeceğiniz konusunda şaka yapıyorum ama bunu yapmaya devam edin çünkü gerçekten umurumda değil. Ama çocuklarıma dokunduğunuz anda bir sorununuz var arkadaşlar, oldukça büyük bir sorununuz var ve bunu anlayacaksınız, merak etmeyin. Sonra size o kişinin ve oğlumu vuracağım diyenlerin adını, soyadını vereceğim.

Açıkçası sonu olmayan bir rezalet. Bugün bile X'teki nefret profilinden Leone'nin “sağ akciğerinde tümöre yakalanmasını” dileyen bir kullanıcı var. Fedez şu şekilde yanıt verdi: “Bana adınızı ve soyadınızı söyleyecek kadar cesur musunuz? Yoksa perde arkasında korkak olmaya devam mı edeceğiz?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post 💥SÜPER LOTO ÇEKİLDİ! | Süper Loto Sonuçları – Süper Loto Sorgulama Ekranı 20 Şubat 2024 Salı
Next post İtalya – Türkiye CANLI İZLE | FIBA Avrupa Şampiyonası elemeleri