Fiorello, karısıyla yaşadığı tartışmayı konu alan belgesel Unico'yu tanıtıyor | Video

Sicilyalı şovmenin Netflix'in Unica'sı hakkında şaka yaptığı komik bir video

Riccardo Crisitlli

Sabah programi İtibaren Fiorello Yaşasın Rai2izleyicilerin güne güzel başlayabilmesi için eğlenceli anlar sunmaya devam ediyor. Belgesel 30 Kasım Perşembe bölümünde yayınlandı. EşsizParodisi Eşsiz Ilary Blasi ile birlikte.

Fiorello eşiyle tartışmayı Unico'ya sunuyor

Benzersiz – Bu sefer yanlış salamı yaptım tarafından sunulan Fiorello'nun belgeselidir. Rosario'dan R, Netflix'in N yerine geçtiğimiz günlerde yayınlanan belgeselin parodisi Ilary Blasi Francesco Totti'den ayrıldığından bahsediyor. Videoda adanmış Eşsiz, Fiorello argümanı yeniden yapılandırıyor Bresaola yerine çiğ jambon kullandığında bunu karısıyla yaptı.

konu benzersiz

Benzer bir arka plana sahip bir koltukta oturuyor Eşsiz Netflix belgeseli, Fiorello karısıyla tartışma hakkında konuşuyor ve açıkça “bresaola” dediği sesli mesajları çalıyor, ancak onun için gösterge net değil. Vidyoda Fiorello travma geçirdiğini ve artık sosis yemediğini söylüyor. Ancak kasap daha sonra farklı bir gerçeği söyler. Son olarak, kadının açıkça Penne Rigate ve Fiorello'yu almasını söylediği başka bir sesli mesaj çalar: “Açık bir şekilde söyledi, duydunuz.”

Sanremo'da ev sahibi

30 Kasım Perşembe tarihli bölüm Yaşasın Rai2 o gördü Fiorello, Sanremo 2024'ün ortak ev sahiplerinin duyurulması hakkında yorum yaptı Amadeus tarafından kendisinin de bulunacağı Kg1'de idam edildi. Aslında Amadeus, arkadaşına Sanremo Festivali'nin Cumartesi günkü finalinin ortak sunucusu olacağını söyleyerek “şaşırttı”. Fiorello şaşırdığını ifade ederek şöyle cevap verdi: “Nove'a gidiyorum.” Ancak herkes onun hiçbir şey bilmediğine ikna olmuş değil. Yani bir Yaşasın Rai2 Ne kadar şaşırdığını doğruladı: “Bilmiyormuş gibi davranmadım. Landini'yi arayacağım, kendim bir grev düzenleyeceğim. Ben ona karşıyım, Ariston'un karşısına kalkanla çıkacağım” diye yanıtladı Fiorello. Ayrıca canlı yayından sonra Amadeus'un kendisini aradığını ve “Şakayı beğendin mi?” dediğini söyledi. Duyuru sırasında Fiorello'nun yanı sıra yardımcı sunucuların da tanıtıldığı belirtildi. Giorgia, Teresa Mannino ve Lorella Cuccarini.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Mert Hakan Yandaş'ın F.Bahçe'deki durumu açıklandı! Trabzonspor maçında…
Next post Trabzonspor-Fenerbahçe maçında kaos yaşandı!