Futsal Playoff Şampiyonası: Olimpus Roma ilk finalisti

Dimas, yarı finalin ikinci yarışında Micheletto’ya tepki gösteriyor. Rafinha, Cutrupi ve Sacon uzatmalarda karar kıldı. Maviler Napoli’yi veya Feldi’yi bekliyor

Pescara’daki ilk maç gibi bir podyum değildi ama sonuçta önemli olan Olimpus Roma’nın Serie A New Energy Championship finalini kazanması. D’Orto’nun Blues’unun serinin ikinci, kritik noktasını yakalamak ve üç renkli bir rüyayı gerçekleştirmeye devam etmek için Adria’yı yenmek için fazladan zamana ihtiyacı var.

karmaşık oyun

PalaOlgiata’da Olympus Roma için oyun beklenenden daha karmaşık olacak. Micheletto’nun kalesinin açılışında yere düşen ve birkaç kez keresteler (Abruzzo oyuncuları tarafından altı gol) ve Ducci’nin kurtarışları tarafından kurtarılan. Her zamanki Dimas, Brezilyalı yıldızın golü yarı finalin 2. maçını uzatmaya gönderirken, aşırı kalabalık Roma tarafının felçlerinden uyandığını görüyor. Maviler burada liderliği ele geçiriyor: Rafinha uzak mesafeden korneri öngörüyor ve Olympus Roma, Cutrupi ve Sacon’u ilk kez öne çıkarıyor, belirleyici şut.

Derbi, Dördüncü Perde

Cumartesi günü, tüm Campania serisinde Azzurri’nin 1-0 önde olduğu Napoli Futsal ile Feldi Eboli arasındaki diğer yarı final. Cacau çocukları, Volpi di Samperi’de Cercola’nın dostane duvarlarının içinden maç puanını oynuyor, 3. Maça girmek için sadece bir flaş kaldı. Başlama saati 18:00’de, SKY Sport’ta canlı TV.

şampiyonluk kurulu

Playofflar, Serie A New Energy puan durumu

çeyrek finaller
1) Napoli-Meta Catania (1. maç 5-4, 2. maç 5-3)
2) Feldi Eboli-Sandro Abate (5-4, 2-1)
3) Pescara-Came Dosson 7-2 (5-6, 4-2)
4) Olympus Rom-L84 (4-2, 4-1)

yarı finallerbu – Yarış-2 (muhtemelen yarış-3 03-04/06)
X) Napoli-Feldi Eboli 03/06 18 (3-2)
Y) Olympus Roma-Pescara 4:1 aet (4:0)

Son (1. Yarış 13.06., 2. Yarış 17.06, muhtemelen 3. Yarış 19.06)
Kazanan X-Olympus Roma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Türkiye Kupası Finali Fenerbahçe – Başakşehir Hakemi Açıklandı!
Next post Beşiktaş Konyaspor maçı CANLI – Beşiktaş’tan son haberler