Juve, Chiesa uzatması: bir yıllığına evet. Bremer ve Vlahovic'le ilgili

Hücumcunun sözleşmesi 2025'te sona eriyor ve kulübe bedelsiz ayrılmayacağına dair güvence verildi. DV9 2028'e kadar uzatılabilir

Fabiana Della Valle

– Torino

Yeniliklere göre öncelik. Piyasanın Ocak ayında yeniden açılmasını beklerken Cristiano Giuntoli ve Giovanni Manna, sözleşme uzatmalarına odaklanıyor. Yakın zamanda Lady ile sözleşme imzalayan ve böylece ilişkilerini genişleten Gatti, Locatelli ve Fagioli'den sonra, direktör ve spor direktörü Gleison Bremer, Dusan Vlahovic ve Federico Chiesa ile ilgilenecek. Kesin bir sıralama yok, asgari aciliyet gerektiren tek durum kesinlikle 2025'e kadar sözleşmesi olan İtalyan'ın durumu. Tabii ki bu süre önümüzdeki Haziran'da sona ermiyor ve Juventus bunu kaybetme riskini de almıyor.Kulüp, Haziran ayında bir teklifle ve sınırlı pazarlık gücüyle karşı karşıya kalmamak için önlem almak istiyor. Bu nedenle açık ve samimi bir ilişki içinde olduğu oyuncunun menajeri Fali Ramazani ile şimdiden görüşmeye başladı.

kilisenin vaadi

Yakın zamanda bir toplantı yapıldı ve devamı da gelecek çünkü herkesi tatmin edecek bir çözüm bulmak zaman alacak. Şu anda Continassa'nın bir endişesi yok, zira Ramazani'nin kontratı sona erdiğinde oyuncuyu almayacağına dair taahhüdünü almış durumdalar. Yani Bianconeri'ye daha fazla garanti verecek ancak transferi dışlamayacak bir yenileme için müzakerelere başlama isteği var. Aslında Juventus, Rabiot gibi Chiesa'ya da aynı fiyatlarla bir yıllık uzatma teklif etmeyi planlıyor. Kulüp kendi adına, oyuncunun satılmak istemesi durumunda Haziran ayında gelebilecek her türlü teklifi incelemeyi veya sezonun özellikle olumlu geçmesi durumunda maaşını artırmayı (Federico şu anda 5 milyon kazanıyor) taahhüt edecek.

Bremer, mesele bu

Bremer ve Vlahovic'in durumları farklı çünkü sözleşmeleri sırasıyla üç buçuk yıl (2027'ye kadar) ve iki buçuk yıl sürüyor. Savunmacının temsilcileri, amortisman maliyetlerini azaltmak için sözleşmeyi bir yıl uzatmaya istekli olduklarını ifade eden Juventus yöneticileriyle zaten görüştü. Bremer müsait olduğunu ancak maaşın azalmasını etkilemeyeceğini (şu anki maaşı 5 milyon) ve her şeyden önce acelesi olmadığını, çünkü önünde hala uzun bir anlaşma olduğunu söyledi. Tekrar karşılaştıklarında Brezilyalı oyuncu, Juventus'un teklifini sakin bir şekilde değerlendirecek ancak onun durumunda bile uzatma, transfer olasılığını dışlamayacak.

Dusan, ilk önce evet

Son olarak, 2026 yılına kadar zahmetli bir anlaşmayla Leydi'ye bağlı olan Vlahovic. Sırp oyuncu 7,5 milyon avroyla başladı ancak yılda 12 milyona kadar kazanmasını sağlayacak bir kontratı var (şu anda 10 milyon avro alıyor). Bir ila iki yıllık bir uzatma (fikir 2028'e kadar) kulübün maliyetleri düşürmesine olanak tanıyacak ve aynı zamanda olası bir ayrılma beklentisiyle Sırp stoper için bir avantaj da olabilir, çünkü daha insani bir piyasa değeriyle aynı zamanda daha lezzetli. Bu davada da zaten savcı Dario Ristic ile ilk temaslar gerçekleşti, Dusan uzatmaya açıldı (Gazzetta'ya verdiği röportajda da söylediği gibi), şimdi bir anlaşma bulma zamanı.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Erman Toroğlu, Çaykur Rizespor Beşiktaş karşılaşmasının ilk yarısı hakkında yorum yaptı! videoyu izle
Next post Kerem Demirbay'dan Galatasaray'a şampiyonluk sözü! – Son dakika Galatasaray haberleri