Juventus, Soulé-Ilings'in parasıyla Koopmeiners'a saldırdı

Yeni Zirve: Gasp'in Joker'i medyanı güçlendiren en son fikir. Atalanta'nın ikna edilmesi gerekiyor

Filippo Cornacchia

– TORON

Juventus Ocak ayına yeni bir transfer zirvesiyle yaklaşıyor. Dün yönetmen Cristiano Giuntoli ve yönetmen Giovanni Manna en yakın işbirlikçileriyle Continassa'da buluştu. Yöneticiler, değerlendirdikleri çeşitli seçeneklerin artılarını ve eksilerini karşılaştırırken, Paul Pogba'ya dört yıl men cezası verilmesi yönünde çağrı haberi geldi. Kısmen Ahtapot durumu ve kısmen de bahis düşüşü nedeniyle Mayıs ayına kadar sahalardan uzak kalan Nicolò Fagioli'nin diskalifiye edilmesi nedeniyle Lady'nin orta saha konumu sıkı ve bunu genişletmek için iki tür alternatif müdahale araştırılıyor. Haziran ayına kadar kiralık olarak bir yama. Veya Haziran için zaten planlanmış bir takviyeyi öngörmeye çalışan gerçek bir yatırım. Teun Koopmeiners, şampiyonluk amacıyla orta sahayı güçlendirmeye yönelik son girişim olan bu ikinci kategoriye giriyor. Geçmişe dönüşlerin en klasiği: 25 yaşındaki Hollandalı çok yönlü oyuncu birkaç sezondur Juventus'ta forma giyiyor ve Napoli'den beri Giuntoli arasında popüler. İddialı ve karmaşık olduğu kadar büyüleyici de bir fikir. Bir şeyi denemek her zaman pazarda başarılı olmak anlamına gelmez. Kışın Atalanta'ya karşı daha da fazla. Juventus, Gasperini için Koopmeiners'ın öneminin ve orta saha oyuncusunu en azından haziran ayına kadar Gasp'ta tutmak amacıyla ağustos ayında Napoli'yi 48 milyon karşılığında reddeden Percassi kulübünün direncinin farkında. Ancak Continassa'da yazı beklemek yerine Atalanta'yı bir an önce baştan çıkarmak istiyorlar. Sahiplerin başlattığı 200 milyonluk sermaye artışına rağmen Giuntoli ve Manna, sanki bir Arap kulübü gibi dikkatsizce 45 ila 48 milyonluk bir çek yazamazlar. Juve'nin Koopmeiners'ı alma girişimi transfer planıyla yakından bağlantılı. Satın almak için sat. Şu anda Avrupa kulüpleriyle görüşen üç Juventus yeteneği var: Matias Soulé (Frosinone'ye kiralık), Samuel Iling Jr ve Kenan Yıldız.

ilk hazine

Bir hafta önce, Monza'daki deplasman maçının arifesinde Giuntoli, İngiltere'de yaşanan yıldırım saldırısının baş kahramanıydı. Bazı Premier Lig kulüplerinin kadının mücevherlerine olan ilgisini ilk elden test etmek için hızlı bir gezi. Juventus teknik direktörü İtalya'ya çekle dönmedi, ancak sahada gol (6) ve asist (1) yapan 20 yaşındaki Arjantinli oyun kurucunun Newcastle ve Crystal Palace tarafından takdir edildiğini ilk elden deneyimledi. Eusebio Francis'in. Zorunlu bir teklif durumunda, örneğin ikramiyelerle birlikte 20-25 milyonluk bir teklif durumunda, Giuntoli ve Manna'nın “hayır, teşekkürler” yanıtı vermesi zor olacaktır. Soulé, bütçe ve kadroyu hemen ve aynı zamanda gelecek için güçlendirme olanağı adına kurban olacaktı. Aynı durum yine 2003 doğumlu Iling Jr. için de geçerli: siyah beyazda çok az yer buluyor (113'), kontratı nispeten kısa (2025) ve Birleşik Krallık'ta onu başkahraman olarak görmek isteyenler var. hem Premier Lig'de hem de İngiliz U21 takımında. Juventus için 15 milyon veya daha fazla ikramiye yeterli olabilir; bu rakam, Juventus'ta daha önce 22 maç oynayan 20 yaşındaki bir oyuncu için Avrupa'nın en zengin ligindeki hemen hemen tüm kulüplerin ulaşabileceği bir rakam. Ayrıca, teknik direktör Vincenzo Montella'nın Türkiye'sinin halihazırda baş kahramanı ve golcüsü olan Kenan Yıldız'ın versiyonuna da dikkat edin. Bayern'in eski oyun kurucusu 2005'ten kalma bir oyuncu ve Juve onu takımda tutmak istemez. Ancak Liverpool, Borussia Dortmund, Arsenal ve Leipzig'in 30 milyondan az bir rakam için masaya oturmak istemeyen kadını rahatsız edecek argümanları var. Bianconeri elbette herkesi satmayacak, ancak iki transfer (Soulé ve Iling ana şüpheliler olmaya devam ediyor) Pogba cephesindeki tasarruflarla birleştiğinde Atalanta'yı en azından Koopmeiners hakkında konuşmaya ikna edecek küçük bir hazineyi garanti edecek. Hollandalı ile görüşmelerin daha ciddi bir şeye dönüşüp dönüşmeyeceği ve ilginç bir Aralık fikri olarak kalıp kalmayacağı, Juve'nin satışlardan ve her şeyden önce piyasadaki sağlam ve yetkin bir kulüp olan Atalanta'dan ne kadar para kazanacağına bağlı olacak.

Sudakov'dan Bern'e

Tüm bu nedenlerden dolayı Continassa birden fazla tablo üzerinde çalışmaya devam ediyor. Aslında Haziran için satın alınacak ve Ocak ayına öne sürülen Koopmeiners, gol atma ihtiyacı (bu Serie A'da 3), İtalya şampiyonasında esneklik ve deneyimin mükemmel bir karışımını temsil edecekse, Juve Sudakov'dan vazgeçmeyecek (Shakhtar), Koné (Borussia Mönchengladbach), Hojbjerg (Tottenham) ve Kalvin Phillips (City) ve Federico Bernardeschi (Toronto) kiralama seçenekleri de masada kalmaya devam ediyor. Berardi'nin (Sassuolo) golünü unutmadan.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post İşte Süper Lig'de son durum! 25. Hafta – Süper Lig'den son dakika haberleri ve fotoğraflar
Next post 💥ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLDİ! | 14 Şubat 2024 Pazartesi Sayısal Loto Sonuçları