Kız ve Memur: 3 Eylül ön gösterimi Canale 5’te

Canale 5’te prime time’da yayınlanan sevilen Türk dizisinin ön izlemeleri: bugünkü iki bölümün konusu

Editor kadrosu

Bu akşam, 3 Eylül 2023 Pazar saat 21.50’de Canale 5’te yeni bir randevu yaklaşıyor Kız ve memurRomanlardan uyarlanan Türk dizileri Kurt Seyt ve Şura Ve Kurt Seyt ve Murka Yazar Nermin Bezmen. Şu ana kadar olanları hatırlamıyorsanız önceki bölümlerin özetini burada bulabilirsiniz. İşte bugünkü bölümlerin tüm önizlemeleri.

KIZ VE MEMUR: ÖNİZLEME

Bu sırada Sura otele gelir. Seyit ve Mürvet’in düğünü Bu, Seyit’in töreni bölmek istemesine kadar varan kaosa yol açtı. Ancak Emine onu sözünü tutmaya zorlar. Seyit, Mürvet’le birlikte gidiyorama kız artık ona güvenmiyor. Emine’nin suçlamalarına üzülen Seyit, düğün gecesini eşiyle birlikte geçirmemeye karar verir ancak ertesi gün Emine’nin yanına gelerek kendisiyle birlikte Pera’ya taşınmasını ister. Ancak ne Mürvet ne de Emine onun teklifini bu şekilde kabul etmeye yanaşmazlar. Seyit onun evine taşınmadan edemiyor.

Ayrıca Ayşe ve Hakkı evliAncak kız, Mürvet’te sadece kocasının sadakati konusunda şüphe uyandırırken, yaşananlardan fena halde sarsılan Sura, Valentina ve Petro’nun ilgi ve ilgisini görür. Sağlığı konusunda endişelenen Petro, biraz dinlenmek için onu sakin bir yere götürmeye karar verir.

İKİNCİ NOKTA

Seyit ve Mürvet’in evliliği yanlış bir başlangıç ​​yaptı. Kız onu affedemiyor ve ona güvenemiyor Seyit, sayısız tartışmanın ardından yaşadıkları evden ayrılır. Ertesi gün Cecil Murvet, kocasının bir gece önce kendisine bıraktığı mektubu teslim eder. Mektupta Seyit, genç asker yetiştirmek için Anadolu’ya gittiğini ve bu birimin muhtemelen her ikisinin de ilişkileri üzerinde düşünmesine yardımcı olabileceğini yazıyor.

Bir aydan fazla bir süre sonra Cecil, Murvet’in evine giderek ona şunu söyler: Anadolu’da Seyit’e katılmak üzere. Kız, Seyit’e iletilmek üzere boşanma talebinde bulunduğu bir mektubu ona emanet eder. Bu sırada Sura, Petro’yla birlikte şehirden ayrılır ve Seyit’i sormaya devam eder. Onun ısrarından incinen Petro, kıskançlıktan çirkin bir sahne çıkarır, ancak her şey yolunda gider ve adam ona evlenme teklif eder.

KIZ VE MEmur ​​ne zaman bitiyor?

Bugünlerde yayınlanan bölümler dizinin ikinci ve son sezonunun bir parçası. Kız ve memur2014 yılında düşük reytingler nedeniyle iptal edildi. Önümüzdeki hafta sondan bir önceki bölümler Pazar akşamları saat 21.50’de ve aynı zamanda pembe dizinin büyük finali ile birlikte yeniden yayınlanacak. 17 Eylül Pazar günü yayınlanıyorCanale 5’te her zaman prime time.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post 💰$1 NE KADAR? | 3 Eylül 2023 itibarıyla döviz kuru
Next post SON DAKİKA DEPREM | 5 Eylül’de deprem mi oldu? – AFAD, Kandilli Rasathanesi, son depremler