Ligin Dazn, Sky ve Mediaset ile yaptığı özel görüşmelerde TV hakları 29’a çıktı.

Önümüzdeki üç ila beş yıllık TV haklarının satışı için başlangıçta 26’sı Pazartesi olarak planlanan belirleyici günün 72 saat ertelenmesi bekleniyor. Serie A toplantısı 30 Haziran Cuma günü

Lega Serie A ile şampiyonamızın önümüzdeki 3 veya 5 yılı için TV haklarıyla ilgilenen yayıncılar (Dazn, Sky ve Mediaset) arasında özel görüşmelerin yapılacağı beklenen gün, 26 Pazartesi 29 Perşembe gününden 3 gün ertelenmelidir. Ertesi gün, Cuma 30, bir önceki akşam teslim edilen kapalı zarflardaki tekliflerin açılacağı en iyi kulüplerin toplantısı planlanıyor. Via Rosellini’de İtalyan futbolunun geleceği için çok önemli bir günün son detayları (örneğin yer) üzerinde çalışıyorlar: nehir müzakerelerine katılan birçok kişinin gündemlerini uyumlu hale getirmek için tarih değişikliği gerekliydi. Ligin liderlerinden Komisyon üyelerine ve üç yayıncının liderlerine kadar.

KAHRAMANLAR

Lig için müzakereler, geçen haftaki meclis tarafından seçilen komisyon tarafından yürütülecek: Napoli (başkan De Laurentiis), Lazio (Lotito başkanı), Inter (avukat Capellini), Atalanta (d. CEO Luca Percassi) ve Udinese (Başkan Yardımcısı Campoccia). Onlarla birlikte CEO olacak. Via Rosellini, De Siervo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Fenerbahçe’de kombi fiyatları belli oldu! – Fenerbahçe’den son haberler
Next post Samsunspor yeni sezon hazırlıklarına başladı! – Son dakika Süper Lig haberleri