PODCAST 10 dakika sakatlık süresi, Marotta: “Martinez zirvede”. Di Livio: “Juve büyüdü”

Gazzetta dello Sport'un editör ekibi tarafından yayınlanan podcast'e yeni randevu. Bugün Juventus-Napoli arifesini, Pioli'nin Milan'ının hücum çözümlerini, Milan basketbolunun olumsuz anını, Matteo Berrettini'nin dönüşünü ve muhteşem bisikletin geri dönüşüne dair bekleyişi analiz ediyoruz.

“10 Dakika Rahatlama” ile yeni randevu, Gazzetta dello Sport'un editör ekibinin iki haftada bir yaptığı analiz (Pazartesi ve Perşembe), futbol, ​​tenis, basketbol, ​​motor sporları ve çok daha fazlasına ilişkin en son haberlere dalma.

Bugün Juventus-Napoli arifesini, Pioli'nin Milan'ının hücum çözümlerini, Basketbolun Milan'ının olumsuz anını, Matteo Berrettini'nin dönüşünü ve harika bisikletin geri dönüşüne dair bekleyişleri analiz edeceğiz. Podcast'i aşağıya tıklayarak dinleyin. Burada eski Juventus şampiyonu Angelo Di Livio, Luciano Spalletti (milli takım menajeri) ve Giuseppe Marotta (Inter CEO'su) ile Antonino Morici, Maurizio Nicita, Marco Pasotto ve Federica Cocchi, Ciro Scognamiglio ve Andrea Tosi'nin seslendirdiği röportajlar bulacaksınız. Spotify'da Gazzetta sayfasını takip edin!Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Galatasaray, Ümraniyespor maçına hazır! – Son dakika Galatasaray haberleri
Next post Okereke'den Beşiktaş'a haber var! Aktar…