Ryder Kupası: eşler ve kız arkadaşlar? Resmi listedeler ve üniforma giyiyorlar

Via Condotti’den Monte Mario’ya, Roma’da golf şampiyonu arkadaşlarının sahnedeki tuhaf hayatları

İlk olarak, dünyayı dolaşan Trinità dei Monti’nin merdivenlerinde bir fotoğraf var: aile formatında Ryder Kupası, eşleri ve kız arkadaşları olan oyuncular, Piazza di Spagna’nın güzelliğinden memnun, çok zarif ve çok zarif, Ralph ABD için Lauren, Avrupa için Loro Piana. Ve eski kıtaya harika bir başlangıç ​​yapan monolog gününün sonunda Cuma akşamı maratonun sonunda Avrupalı ​​kaptan Luke Donald ve eşi Diane’in mutlu ve gururlu fotoğrafı. Öte yandan dünden kalma, bambaşka bir tonda kayıt, ön koşucunun gözyaşları: Dünya sıralamasında 1 numara olan Scottie Scheffler mini arabada oturuyor ve bu sefer eşi Meredith arabayı göstermiyor. kartpostal gibi bir gülümsemeden ziyade bir bakış ve şefkatli bir okşama. Golf arabalarının hayatı tuhaftır ve sadece golf değil. Sadece jet sosyete değil, sadece Via Condotti ya da gala yemeği ya da Ryder Cup günlerinde büyük golf sirkinin yaşadığı Monte Mario Hotel’in nefes kesen manzarası da değil. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca Brooks Koepka ve eşi aktris Jena Sims’in, Suudi Golf Ligi’ne göç etme kararı olan Liv seçeneğini tercih etmeden önce aile konseyleriyle birkaç kez görüştüğü söyleniyor ve yazılıyor.

RESMİ AYİN

Tabii ki kapak hikayenin sadece bir kısmı. Ancak burada, golfün kurallarını bile alt üst eden bu Ryder Kupası’nda, eşler ve kız arkadaşlar tarihsel olarak ritüelin bir parçası, aynı giyiniyorlar, hatta eğitimleri bile “resmi”, organizasyon tarafından resmi olarak iletilen bir liste de dahil. Onlara bir tür gün de ayrılıyor; bu, gerçek yarışın maraton günlerinin başlangıcına yönelik geri sayımı işaret eden başka bir aşama.

TENİS OYUNCUSU

Resmi kadrodan bahsetmişken olası hatalarla baş etmek kolay olmayabilir. Aslında listenin kaçınılmaz olarak güncellenmesi gerekiyor. Örneğin Olivia Peet, Scheffler ve Koepka’nın “haleflerinden” biri olan Ludwig Aberg ile Roma’nın en güzelinde el ele ilk kez sahneye çıktı. ABD’de eğitim gören genç İngiliz kadın için bu bir tür sosyal başlangıçtı: profesyonel tenis oyuncusu olarak oynuyor. WTA’nın mükemmelliğinden oldukça uzak. Onun yerine, McIlroy’la olan aşk hikayesi, tabiri caizse sunaktan bir adım uzakta sona eren Carolina Wozniacki var. Ancak Wimbledon’da ilk kez bir arada görülen Matt Fitzpatrick ile Katherine Gaal arasında işler daha yeni başladı. Melissa Satta liderliğindeki ve erkek arkadaşı Matteo Berrettini’nin seyircilerin arasında yer aldığı açılış törenine tenis de damgasını vurdu.

SPORCU

Bunun yerine, ABD takımının tecrübeli oyuncularından Rickie Fowler’ın eşi atletik Allison Stokke’den geliyor. Lisedeyken sırıkla atlamadaki başarısıyla dikkat çeken kız, daha sonra uçuş sırasında çekilen bir fotoğrafa yapılan kaba yorum onun için adeta zulme dönüştü. Model olmadan önce Londra Olimpiyatları’nda yarışan kişi. Ayrıca Colin Morikawa ile Katherine Zhu arasındaki hikaye gibi uzaktan gelen ve genellikle golf sahalarında başlayan hikayeler var. Peki resmi bir ilişkisi olmayanlar ne yapacak? Victor Hovland sorunu Hatton’larla fotoğraf çektirerek çözdü. Son günlerde magazin basınının kaleme aldığı, Norveçli’nin manevi durumuyla ilgili haberler sosyal ağlarda merak uyandırdı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Dzeko’nun F.Bahçe’deki golü VAR incelemesinin ardından iptal edildi!
Next post Konyaspor’dan hakem Arda Kardeşler’e tepki! -Konyaspor’dan son dakika haberi