Sara Venerucci Rimini’de saldırıya uğradı: patenci için araba kazası

Yanlış bir manevra sonucu bir adam onları kovaladı ve arabaya o kadar sert çarptı ki camlar kırıldı.

Editor kadrosu

Sara VenerucciRimini’li buz pateni şampiyonu, sosyal medyada, 9 aylık kızıyla birlikte arabadayken bir sürücünün kendisine vahşice saldırması nedeniyle gerçekten kabus gibi bir Cadılar Bayramı geçirdiğini söyledi.

Sara Venerucci arabada saldırıya uğradı

33 yaşındaki iki küçük kız annesi, 31 Ekim günü öğleden sonra saat 15.45 sıralarında orta yaşlı bir adamın dikkatsiz manevrası sonucu öfkesine yenik düştüğünde yaşananları anlattı. Sara Venerucci Kızının ağladığını görünce dikkatsiz davrandığını ve karşı şeride düştüğünü itiraf etti. “Karşı yönden gelen beyaz Opel bana yetişmemek için yoldan çıkmak zorunda kaldı. Tabii ki benim hatam. Korna çalmak çok haklı.” Kız, korna sesi ve bazı hakaretlerle olayın burada biteceğini düşündü. Bunun yerine, “Opel’de beni kovalamayı ve yolu kapatmayı başaran küçük, orta yaşlı bir adam vardı. O noktada dışarı çıkıp bana vurmanın en iyisi olacağını düşündü.”

Takip ve saldırı

Tarihi Sara Venerucci Arabasıyla gitmek istediği yere rahatlıkla yoluna devam edebilecek bir adamın haksız öfkesi nedeniyle devam ediyor ve giderek daha korkutucu hale geliyor. Venerucci, korkunç karşılaşmalarının öyküsünü, engellenen ve adamın yaklaştığını gördükten sonra, “korkudan ve yanımda 9 aylık bir bebekle birlikte sağa dönmeyi başardığımı” söyleyerek sürdürüyor. , ama oydu.” Yürüyerek bana ulaşmayı başardı, arka kapımı ve şans eseri hala anaokulunda olan diğer kızının genellikle oturduğu koltuğun camını bin parçaya ayırdı.” Şampiyon açıkladı korktuğu için arabanın plakasını yanına almadığını, tekrar satarsa ​​tanıyamayacağını ancak canı gönülden umuyorum ki sokakta kameralar vardır, çünkü bana verilen büyük zararın yanı sıra Arabada dün gece kabuslar gördüm ve akşama kadar titriyordum. Birisi gördü ama kimse durmadı ve kime yorum yapmasını isteyeceğimi bilmiyorum. Sadece ehil olanların çalışmasını umuyorum.”

Patenci Sara Venerucci kimdir?

Sara Venerucci dünya paten şampiyonuydu 2010’dan 2012’ye. 2021’de, 2014’te amfetamin kullandığı suçlamasıyla suçu işlememekten tamamen beraat etti. İddia makamı, kızın bir beslenme uzmanının yazdığı zayıflama ve performans arttırıcı ilaçları kullandığını iddia etti ve kız da beraat etti. Venerucci sosyal şikayetiyle yaşadığı korkunun ardından stres atmak isterken, araç içinde karşılaşabileceğiniz kişileri ve araç kullanırken her zaman dikkatli olmanız gerektiğini de uyarmak istedi.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Fatih Tekke’den Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi hakkında flaş sözler!
Next post F.Bahçe taraftarlarından derbide koreografi gösterisi! -Fenerbahçe’den son dakika haberi