Super Mario, Nintendo üç yeni oyun duyurdu. Ve bu yıl iki tanesi çıkıyor

Super Mario Bros. Wonder ve Super Mario RPG, Nintendo maskotunu yıllarca yokluğun ardından Switch’e geri getiriyor (Odyssey 2017’den).

Bugünkü Nintendo Direct’te Japon şirketi, bu yıl piyasaya sürülecek olan yalnızca bir değil, iki yeni Mario video oyunu tanıttı. İki boyutta tamamen yeni bir başlık ve daha önce Avrupa’ya hiç ulaşmamış ikonik bir klasiğin yeniden yapımı. Amaç, Super Mario Bros. The Movie’nin ticari başarısının ardından bıyıklı tesisatçıyı bir pop ikonu haline getirmektir. Gelin Nintendo’nun paylaştığı tüm resmi detaylara bir göz atalım.

Süper Mario Bros Harikası –

İlki Super Mario Bros. Wonder. Nintendo Direct’in sonunda “One More Thing” olarak gelen Wonder, “Nintendo Switch’e gelen 2D yandan kaydırmalı Super Mario Bros. oyunlarının bir sonraki evrimidir.” . Örneğin, borular canlanabilir, düşman orduları ortaya çıkabilir veya karakterlerin görünüşleri, oynanışı öngörülemeyen şekillerde değiştirerek değiştirilebilir. Her seviye farklı sürprizler barındırıyor.” Oynanabilir karakterler arasında Princess Peach, Princess Daisy ve Yoshi’nin yanı sıra Mario, Luigi ve Toad gibi tanıdık karakterler yer alıyor. Ancak şovu çalmak, Mario’nun onu bir file dönüştürecek olan yeni dönüşümüdür. Fırlatmanın 20 Ekim’de yapılması planlanıyor.

Süper Mario RPG –

İkincisi, Super Mario RPG. Bu, Square for SNES ile işbirliği içinde yapılmış, modern bir görünüme sahip harika klasiğin yeniden çevrimidir. Yakın zamanda olduğu gibi yeniden yapım olmasına rağmen, Live A Live aynı zamanda bir Avrupa prömiyeridir çünkü orijinali yalnızca Japonya ve ABD’de piyasaya sürülmüştür. “Sıralamalar ve hazinelerle dolu bir RPG’de Mario, Bowser, Princess Peach ve orijinal karakterler Mallow ve Geno’ya katılın. Oyunun açıklamasında “Mario, kötü Blacksmith Band’i durdurmak, yedi yıldızı geri almak ve Starway’i onarmak için müttefikleriyle güçlerini birleştirmelidir” yazıyor. Tarihi değeri de olan: Sıra tabanlı dövüşüyle ​​Mario tarihindeki ilk rol yapma oyunuydu. Yayının 17 Kasım’da yapılması planlanıyor.

Ve Prenses Şeftali… –

Nintendo Direct’in harika haberlerinden biri de, seri tarihinde ilk kez kendi video oyununun kahramanı olacak olan Princess Peach. 2024 yılı boyunca mevcut olacağı dışında oyun hakkında fazla bir şey bilmiyoruz (bu yıl görünmeyecek olsalar da etkinlikte bulunan birkaç kişiden biri olan Luigi’s Mansion 2 ile birlikte). Görebildiğimiz kısa oyun önizlemesinden, zaman zaman Mario Galaxy’yi hatırlatan zarif bir grafik tasarıma sahip bir 2D müzikal platform oyunu olması gerekiyor. Ama daha fazlasını öğrenmek için beklememiz gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Samsunspor yeni sezon hazırlıklarına başladı! – Son dakika Süper Lig haberleri
Next post Fenerbahçe’den Eski Başkan Aziz Yıldırım’a Flaş Tepki! Rakamlar yalan söylemez